HeteRUN 2018 Aftermovie

Tijdens de HeteRUN 2018 hebben wij filmbeelden met o.a. een drone laten maken door Sietse.
Sietse heeft met deze beelden de film HeteRUN Aftermovie gemaakt.

 

(Om deze film op de site te kunnen plaatsen hebben wij de afmeting iets moeten beperken waardoor de beeldkwaliteit wellicht iets minder is dan het origineel)

Kijk voor de HD versie op https://www.youtube.com/watch?v=5-NFJdmH1Mw&feature=youtu.be.

Uitslagen HeteRUN 2018

De uitslagen van de HeteRUN 2018 (volgens de tijdwaarneming van Run2Day) staan op de volgende website:
https://uitslagen.nl/uitslag?id=2018100750549

500J, 500 METER

Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
—- ———————- ———————- ——–
1 Valentijn Dekkers Heteren 2:10 2:10
2 Thomas Lohschelder Heteren 2:12 2:10
3 Jelt van der Meulen Driebergen-Rijsenburg 2:27 2:25
4 Fernández Lommers Arnhem 2:32 2:29
5 Sascha Jansen Heteren 2:44 2:41
6 Stan keuken Heteren 2:46 2:41
7 Timo Schoonderwaldt Elst Gld 2:57 2:53
8 Emir Hulsman Heteren 3:09 3:06
9 Bink Jenniskens Heteren 3:09 3:03
10 Mathijs Klomparends Heteren 3:24 3:08
11 Rudo Peerensoom 3:32 3:30
12 Yonatan Bar-on Heteren 3:37 3:26
13 Lyam Rozengarden Heteren 3:42 3:39
14 Noud van den Hul Nederland 3:42 3:35
15 Lars Braun 4:26 4:21
16 Robin van Dijken 4:30 4:18
17 Mees Andeweg Heteren 4:41 4:31
18 Vincent Meerburg Heteren 4:45 4:42
19 Milan Hoegée Heteren 5:01 4:52
20 Thijs Thomassen Nederland 6:01 5:54
21 Nick Gerritsen Heteren 6:47 6:31
22 Vince Hulzebosch Heteren 7:17 7:05

500M, 500 METER

Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
—- ———————- ———————- ——–
1 Eva Thomassen 2:15 2:13
2 Robin Nijland Renkum 2:26 2:23
3 Vesna Hendriksen Lent 2:34 2:28
4 Charlotte Meerburg Heteren 2:42 2:41
5 Noa Tamang Elst Gld 3:03 3:00
6 Anouk keuken Heteren 3:26 3:21
7 Dian Dijkgraaf Nederland 3:30 3:27
8 Sam Nijland Renkum 3:35 3:32
9 Eva vd Dungen Gronoviu Heteren 3:38 3:34
10 Evi Hendriksen Lent 3:41 3:35
11 Vera Philipsen Heteren 4:34 4:19
12 Presley van Leeuwen Heteren 4:54 4:38
13 Demi Kemperman Heteren 4:55 4:38
14 Renske Selman Nederland 5:07 4:57
15 Julia van Luunen Nederland 5:23 5:15
16 Amelie den Hartog Nederland 6:22 6:08
17 Ilse Braun Nederland 6:47 6:41
18 Lisa Schouten Nederland 6:49 6:36

1000J, 1000 METER (T/M
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
—- ———————- ———————- ——–
1 Maurits Dekkers Heteren 3:51 3:50
2 Tijs dijkgraaf Heteren 4:01 4:00
3 Floris dijkgraaf Heteren 4:03 4:02
4 Elmer van der Meulen Driebergen-Rijsenburg 4:09 4:08
5 Bram van Mullem 4:17 4:13
6 Joost van Hunnik 4:24 4:24
7 Christian van Erkel Heteren 4:29 4:26
8 Roan Wouda Heteren 4:30 4:27
9 Jasper Stolp Heteren 4:30 4:30
10 Fabian Patings Heteren 4:32 4:32
11 Jules van de Wijgelt 4:34 4:33
12 Sem Mout Heteren 4:34 4:33
13 Xander van Schijndel Randwijk 4:37 4:36
14 Marcus ter haseborg Heteren 4:38 4:36
15 Lorenzo Ilbeigi Asli Heteren 4:41 4:41
16 Jules Obbema Heteren 4:43 4:41
17 Dang Brienissen Randwijk 4:45 4:44
18 Kuba Werkman Heteren 4:47 4:47
19 Maaren Wijgert 4:48 4:47
20 Kyran Lammers Heteren 4:49 4:49
21 Jochem Schoonderwaldt Elst Gld 4:50 4:48
22 Jasper van der Geest 4:54 4:50
23 Mees Gerritsen 4:54 4:49
24 Destian Tims Heteren 5:15 5:13
25 Mattias Kroes Heteren 5:17 5:14
26 Jan Veenendaal 5:22 5:16
27 Daan van Luunen Heteren 5:32 5:27
28 Djengo Peerenboom Heteren 5:34 5:33
29 Gijs Aalbers Heteren 5:35 5:33
30 Rein Struik Zetten 5:49 5:46
31 Kian Vingerling Heteren 5:49 5:44
32 Nick Roelofsen Heteren 6:05 6:04
33 Daniël Kunst Heteren 6:25 6:18
34 Fender Vingerling Heteren 6:31 6:27
35 Thymo Hazenberg Heteren 6:36 6:32
36 Levi Coenders 6:37 6:34
37 Cas van Dijken 6:44 6:40
38 Wesley van zanten Heteren 6:57 6:54

1000M, 1000 METER

Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
—- ———————- ———————- ——–
1 Inte van Kralingen 4:05 4:04
2 Renate Bouwknegt Heteren 4:19 4:17
3 Mila Veenendaal 4:31 4:25
4 Anna Lohschelder Heteren 4:36 4:35
5 Charissa Nijenhuis Heteren 4:44 4:44
6 Tess Coenders 4:56 4:55
7 Sophia Marmarinos Vlaardingen 5:01 4:57
8 Fleur Verhoef 5:04 5:02
9 Gaby Kouwen Heteren 5:18 5:14
10 Maggie Oudejans Heteren 5:33 5:32
11 Lotte Oostdijk Arnhem 5:36 5:33
12 Phileine Marmarinos Vlaardingen 5:37 5:32
13 Annaï Groenewold Heteren 5:38 5:35
14 Reza Peters Heteren 6:00 5:56
15 Noa Jansen Heteren 6:02 6:01
16 Veralie Vellinga 6:11 6:06
17 Nienke Klein Gebbink Heteren 6:23 6:17
18 Jane Oudejans Heteren 7:16 7:08
19 Marije Aalbers Heteren 7:45 7:43
20 Amber van Noorloos Heteren 8:01 7:58
21 Maud Verhaaf Heteren 8:12 8:10

2500J, 2500 METER

Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
—- ———————- ———————- ——–
1 Luke van Ruler Heteren 10:20 10:20
2 Joas Kroes Heteren 11:19 11:19
3 Stijn van Bussel 11:22 11:22
4 Emile Struijvé 11:25 11:24
5 Max Werkman Heteren 11:58 11:57
6 Daniel Burghout 12:59 12:59
7 Sven Tito 13:14 13:13
8 Xam langenacker Angeren 13:33 13:32
9 Merijn van Noorloos Heteren 14:02 14:01

2500M, 2500 METER

Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
—- ———————- ———————- ——–
1 Celine Struijvé 11:58 11:58
2 Lydianne Kroes Heteren 13:19 13:18
3 Charlotte van Wissen Heteren 13:29 13:29
4 Iris van den Brink Heteren 13:47 13:45
5 Kira Stoel Heteren 14:00 13:59
6 Melissa Bouwknegt Heteren 14:09 14:07

2500H, 2500 METER

Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
—- ———————- ———————- ——–
1 Diede Stoel Heteren 10:23 10:22

2500D, 2500 METER

Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
—- ———————- ———————- ——–
1 Joëlle Nusselder Haalderen 14:05 14:03

5H, 5000 METER

Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
—- ———————- ———————- ——–
1 Marcel Craenmehr 18:30 18:29
2 Marcel Kuenen 19:00 18:57
3 Kees Bleichrodt Ingen 19:14 19:13
4 Patrick Schoots Tiel 19:29 19:28
5 Sylvester van velhuijs Heteren 19:39 19:31
6 Wimjan de Moes 19:40 19:37
7 Frank Bod Oosterhout Gld 19:58 19:58
8 Reinier van Dijken 20:21 20:20
9 Jasper Doedens Dalmsholte 21:15 21:15
10 Toni Brienissen Randwijk 21:25 21:23
11 Arend Oldenhout 21:31 21:20
12 Paul de Wit 21:32 21:27
13 Hugo Ulfman Heteren 22:22 22:18
14 Luuk Zwaan 22:28 22:23
15 Mark Hoos Huissen 22:32 22:27
16 Willie Jansen Bennekom 22:51 22:47
17 Albert Ulfman Heteren 22:53 22:47
18 Maarten klein Gebbink Heteren 22:57 22:52
19 Jan Derk Romein Zetten 22:58 22:55
20 Claudio Creatini Arnhem 23:05 22:53
21 Bob Pellen Elst Gld 23:29 23:26
22 Carlo Verhoef Heteren 23:45 23:32
23 Mark van Burken Driel 23:47 23:36
24 Rob Braun Heteren 23:49 23:46
25 Michael Stauder Heteren 23:55 23:50
26 Johan Kroes Heteren 25:02 25:00
27 Wouter Hamstra Heteren 25:03 24:50
28 Arien Boekhoudt Heteren 25:20 25:09
29 Erik Derksen Elst Gld 25:27 25:13
30 Bert Pik Elst Gld 26:25 26:16
31 Mark Jacobs Heteren 26:36 26:20
32 Marco van Veen Arnhem 26:37 26:26
33 Hennie van Diest Bemmel 26:40 26:36
34 Sibrand van Minnen Heteren 26:52 26:32
35 Ivo Kreetz Heteren 26:57 26:57
36 Hans Weijman 27:49 27:45
37 Bert Ram Lent 28:10 28:00
38 Fred Daniël Randwijk 28:11 28:07
39 Armand van Schijndel Randwijk 28:18 28:02
40 Ton Geelen Elst Gld 28:20 28:03
41 Willem van den Dam Heteren 28:25 28:04
42 Thomas Puijk Driel 28:38 28:27
43 Stef van Driel 29:32 29:08
44 André de Roos Heteren 29:46 29:43
45 Bram Hamers 30:12 30:07
46 Jaap Wisserhof Randwijk 31:36 31:31
47 Anton Corton 31:44 31:35
48 Johannes Heijnis Heteren 31:55 31:33
49 Hans van Voorthuizen Zetten 33:04 32:39
50 Max Schulz 35:23 35:01
51 Roy Hanselman Heteren 35:42 35:18

5D, 5000 METER

Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
—- ———————- ———————- ——–
1 Priscilla Fransen 19:33 19:32
2 Ieneke Voets Elst Gld 21:05 21:04
3 Anneloes Bal 22:17 22:16
4 Roos Pellen Elst Gld 23:10 23:07
5 Willeke Pieters Doorwerth 24:17 24:14
6 Carolijn van Boetzelae Oosterbeek 24:18 24:14
7 Jantien Sessink Heteren 24:31 24:28
8 Priscilla bonhof Elst Gld 24:50 24:47
9 Debby Nijenhuis Heteren 24:55 24:48
10 Roxanne van de Rhee Duiven 25:00 24:57
11 Gerdien van Schaik Heteren 26:21 26:12
12 Sylvia Sikkema Heteren 27:17 27:10
13 Heleen Meuleman Doorwerth 27:21 27:14
14 Miranda van Geelen Zetten 27:29 27:23
15 Petra Kooijman 27:40 27:19
16 Judith Westerink Heteren 28:33 28:18
17 Marleen Geerts Driel 28:37 28:27
18 Judith de Klein Heteren 28:52 28:38
19 Marloes Meeusen Duiven 28:55 28:44
20 Loes Vos Heteren 29:52 29:39
21 Erica Scheffer Heteren 30:01 29:55
22 Marieke Abrahamse Heteren 30:16 29:56
23 Cornelly van der Ven Driebergen-Rijsenburg 30:24 30:05
24 Sanne Plooster Heteren 30:35 30:17
25 Linja Degen Heteren 30:55 30:55
26 Nienke Saalmink Heteren 31:29 31:08
27 Evelien Nijenhuis Zetten 31:37 31:21
28 Marjo van Ruler Heteren 31:43 31:24
29 Cecile de Boer 31:44 31:37
30 Lisa Kamps Burger Zetten 31:45 31:27
31 Linda Kamps Zetten 31:46 31:27
32 Marian van de Klift Heteren 31:46 31:27
33 Alice Pieplenbosch Doorwerth 31:57 31:51
34 Margareth ten Broek Heteren 32:03 31:55
35 Danielle Rorije Lienden 32:04 31:57
36 Cathy Huis in t veld Heteren 32:34 32:30
37 Kim van den Dam Heteren 32:36 32:14
38 Cecile Heijmen Bemmel 32:40 32:21
39 Krista Sanders Heteren 32:51 32:39
40 Ilona Jansen Heteren 33:05 32:46
41 Jannemieke Termeer Zetten 33:08 32:50
42 Wendy Laros Lienden 33:14 33:07
43 Everline van Gameren Randwijk 33:19 33:05
44 Nicole van den Bos Heteren 33:19 33:01
45 Hella Grandjean Heteren 33:30 33:16
46 Mendy de Winkel Heteren 33:32 33:11
47 Doreen Hazeleger Randwijk 33:38 33:25
48 Janine Verhaaff Arnhem 34:04 33:54
49 Liesbeth Schellekens Andelst 34:26 34:23
50 Nory Burgers Heteren 34:40 34:32
51 Paula van Brakel Oudhu Heteren 34:51 34:40
52 Miriam Den Hollander Nijmegen 35:29 35:21
53 Anja Slik Heteren 35:37 35:17
54 Joyce Wuister Heteren 35:42 35:18
55 Jeannette van Eerden Arnhem 36:07 35:46
56 Geraldine Bosveld Heteren 36:23 36:04
57 Ellen Hooijer Heteren 37:01 36:39
58 Jeannet Boekhoudt Heteren 38:07 37:55
59 Nicole Coenders Heteren 38:45 38:25
60 Sonja Ruijterkamp Heteren 39:01 38:45
61 Annet Tuerlings Heteren 39:01 38:45

5000J, 5000 METER

Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
—- ———————- ———————- ——–
1 Matteo Schut 21:02 21:00
2 Bram Obbema Heteren 21:05 21:03
3 Alessio Gagliano Heteren 23:11 23:03
4 David Ulfman Heteren 23:49 23:45
5 Stijn van Gameren 24:21 24:14
6 Thijmen liet Doorwerth 24:49 24:37
7 Karst Oosterhuis Heteren 25:27 25:18
8 Chun Brienissen Randwijk 25:34 25:25
9 Chester van Veen Arnhem 26:09 25:59
10 Lars van Toor Heteren 26:14 25:58
11 Julian Verhoef Heteren 26:17 26:02
12 Stan Jacobs Heteren 28:16 28:00
13 Tom van Brakel Heteren 30:36 30:24
14 Tristan Nijenhuis Heteren 30:58 30:43

5000M, 5000 METER

Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
—- ———————- ———————- ——–
1 Josefine Ulfman Heteren 20:41 20:41
2 Mick Piëta Arnhem 22:34 22:28
3 Filsan Versteeg Heteren 23:09 23:08
4 Esmee Leunen Heteren 25:36 25:35
5 Suus Oostrom Heteren 27:19 27:02
6 Lisanne Nijenhuis Heteren 27:19 27:03
7 Roxanne Polman 27:48 27:33
8 Louise Schut 28:05 28:02
9 Roosmarijn Geluk Heteren 28:16 28:15
10 Fiovella Gagliano 28:22 28:08
11 Silke Verwoert Heteren 29:03 29:02
12 Luna Teunissen van Man Renkum 30:36 30:23
13 Kim van Gameren Heteren 30:40 30:39
14 Romy sanders Renkum 30:44 30:31
15 Floor Roozenboom Heelsum 30:44 30:31
16 Femke Wouters Heteren 32:10 32:09
17 Els Zegveld Renkum 32:45 32:33

10H, 10000 METER

Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
—- ———————- ———————- ——–
1 Roy Gregoire 38:21 38:20
2 Wobbe van der Meulen Driebergen-Rijsenburg 40:10 40:08
3 Youri Tuerlings Heteren 40:12 40:10
4 Arno van Ommeren Lienden 41:31 41:29
5 Jeroen Laros Lienden 41:40 41:38
6 Peter van der Geest 41:45 41:44
7 Bendiks Westerink Heteren 42:06 42:05
8 Gerard van den Top Heteren 42:53 42:51
9 Edwin Lommers Arnhem 43:09 43:09
10 Henk Leerkes Arnhem 43:55 43:51
11 Jurgen van Rens 44:58 44:52
12 Feite van de Veen 45:46 45:42
13 Dennis Bosman Arnhem 45:55 45:51
14 Peter Frederiks Heteren 46:33 46:28
15 Bob Lelieveld Elst Gld 46:37 46:34
16 Kasper Schut 47:05 47:04
17 Benny Burghout 47:10 47:07
18 Mark Hollander Arnhem 47:50 47:46
19 Justin van Zeeland 47:54 47:53
20 Anton Vogels Arnhem 48:15 48:11
21 Ard Oostdijk Arnhem 48:27 48:21
22 Eddie van Ruler Heteren 48:42 48:39
23 Robert Portengen Heteren 49:09 49:07
24 Wisse Struik Zetten 49:13 49:12
25 Henk Jansen 49:19 49:16
26 Klaas Bouwknegt Heteren 49:25 49:24
27 Harco Hijmans Deest 49:36 49:29
28 Hein van de Wijgert Heteren 49:40 49:38
29 Joost Oosterbroek Zetten 49:56 49:54
30 Koert Langen Heteren 50:17 50:14
31 Patrick Vellinga 50:18 50:11
32 Jan Oudenes Bennekom 51:53 51:45
33 Gerdo van de Peppel Heteren 53:26 53:22
34 William Rozengarden Heteren 53:43 53:37
35 Eddy Patings Heteren 53:48 53:47
36 Pos Siccama Bennekom 54:02 54:00
37 Jos Muyres 54:45 54:41
38 Joram Hulzebosch Heteren 55:17 55:13
39 Simon van Veelen Ede Gld 55:24 55:20
40 Ruben van Oorschot Bemmel 55:53 55:49
41 Toon van Asseldonk Randwijk 57:52 57:47
42 Ton pijnappel Cuijk 59:40 59:34
43 Roelof Wolters Heteren 1:00:07 1:00:02
44 Theo Sessink Zevenaar 1:00:12 1:00:06
45 Bart de Jong Wolfheze 1:05:00 1:04:53

10D, 10000 METER

Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
—- ———————- ———————- ——–
1 Joanne Siccama Wageningen 46:56 46:55
2 Christel Pijnappel Heteren 49:43 49:38
3 Marjan Crum Heteren 54:14 54:13
4 Wendy van Reus 54:58 54:53
5 Monique Dibbelink Arnhem 1:00:43 1:00:39
6 Jantine Marmarinos Vlaardingen 1:06:43 1:06:35

=========================================================================
www.uitslagen.nl 07-10-2018 14:54

 
Scroll to top